Сьогодні: П'ятниця, 19 липня 2024р.

ТОВ "Харківський професійний коледж" було засновано 25 вересня 1990 року. Основним його завданням була підготовка та атестація фахівців, зайнятих, як правило, у будівництві систем газопостачання України, причому в орендованих лабораторіях на орендованому обладнанні.

З того часу минуло 34 роки. Коледж обзавівся сучасними лабораторіями з неруйнівного контролю, механічних випробувань матеріалів та зварювального виробництва. Але найголовніше - сформувався кістяк співробітників-однодумців, які зі знанням справи пропонують свій досвід фахівцям з основних методів неруйнівного контролю, зварювання та різання металів, механічних випробувань матеріалів, ізоляції трубопроводів. Фахівці ТОВ "ХПК" працюють у багатьох галузях промисловості на об'єктах підконтрольних Держгірпромнагляду України, їхня технічна компетенція підтверджується сертифікатами та іншими документами відповідних наглядових органів України.

В даний час ТОВ "Харківський професійний коледж" надає такі послуги:

  • Підготовка фахівців неруйнівного контролю (НК)
  • Атестація фахівців НК
  • Виконання фізико-механічних випробувань основного металу, а також зварних з'єднань сталевих та поліетиленових трубопроводів
  • Виконання неруйнівного контролю металевих виробів та конструкцій різними методами
© ТОВ "Харківський професійний коледж" 2008-2023г.